TeknolojiBilgisayarGenelOyunTelefon

Güncel Torrent Tracker Listesi 2022 Ekim

Güncel Torrent Tracker Listesi 2022 Ekim İnternet ortamından indirme işlemi sağlarken ara bağlantılar bazen dayanılmaz yavaşlıkta olabiliyor.  En hızlı internet sağlayıcısı bile bazen inanılmaz yavaşlıkta indirme işlemi yapabiliyor. Bu kısımda torrent tracker listeleri imdadımıza koşuyor. Torrent Tracker listesi sayesinde, indirme hızlarını en yüksek seviyeye yükseltebiliyoruz. Bu paylaşımımızda kivircikyazilimci.com olarak en güncel tracker listelerini sizinle paylaşacağız.

Ekim Ayı için geçerli olan, deluge Tracker Listesi, bir çok kullanıcıya yararlı olacaktır. Sözü fazla dolandırmadan, Teknoloji kategorisinde bulunan Güncel Torrent Tracker Listesi paylaşımımızın içeriğine bakalım.

Torrent Tracker Nedir?

Güncel Torrent Tracker Listesi 2022 Ekim

Tracker Linklerini bir nevi köprü olarak anlamlandırabiliriz. İndirme isteğinde bulunduğumuz, gerçekleştirdiğimiz sunucuya bağlayan bir Bit torrent yapısı anlamına gelmektedir. Yükleyeceğimiz belgeleri bu linkler yardımıyla destekleyerek hızlandırabilir, daha hızlı ve sağlıklı bir indirme hızına ulaşabiliriz. Bu nedenle tracker şu anlama geliyor ki torrent izleyici kullanmak ciddi anlamda önemli bir rol oynamaktadır. Ekim 2022 Torrent tracker yazımızda, güncel listeye ulaşabilirsiniz.

Ekim Torrent Tracker Listesi

Aşağıda sizler ile paylaşacağımız listedeki linkleri kullandığınız torrent yazılıma eklerseniz, muhteşem bir hız artışı yaşadığınızı görürsünüz. En önemi noktalardan bir tanesi, her adresi girerken bir satırlık boşluk bırakmanız gereklidir. Siz yorulmayın diye sizin için boşluk bıraktık. Ayrıca aşağı da iki liste paylaştık, Bunlar en güncel tracker listesi ve güncel tam tracker listesi. İhtiyaçlarınıza göre kullanabilirsiniz. Bizim sizlere naçizane tavsiyemiz, en iyi tracker listesini torrent programınıza eklemeniz. Son olarak listeleri her ay güncelleyeceğiz, bu şekilde, indirme hızını her zaman güncel tutacağız..

Güncel Torrent Tracker Listesi

Ekim 2022 Güncel Tracker

En İyi Güncel Tracker Listesi (76Tane)

Link: Tıkla

Güncel Tam Tracker Listesi (162 Tane)

Link: Tıkla

Güncel Https Tracker Listesi (68 Tane)

Link: Tıkla

Artık kaliteli ve daha hızlı bir şekilde indirme yükleme işlemlerinize devam edebilirsiniz.

Yukarı da paylaşmış olduğumuz güncel torrent tracker listesi paylaşımımızın sonuna geldik, Torrent tracker listesi sayesinde, indirme süreleriniz gözle görünebilecek, hissedilebilecek hale gelecektir ve bu daha da artacağına emin olabilirsiniz.

Kıvırcık

Yazılım dersleri üzerine yazı paylaşacağım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu