TeknolojiBilgisayar

Güncel Torrent Tracker Listesi 2022 – Mayıs

Güncel Torrent Tracker Listesi 2022 – Mayıs İnternet Ortamın da bir çok kişi bir şeyler indirmek için kullanmakta olduğu deluge programları bazen, bizi zorlayacak yavaşlıkta hal alabiliyor. Web hızlarımız yeterli olsa bile alabildiğimiz hızın kat ve kat altında bir deneyim yaşayabiliyoruz. Burada ise devreye, torrent tracker linkleri devreye giriyor. torrent Tracker listesi sayesinde, indirme hızlarımızı arttırmamız mümkün olabiliyor. Bu yazımız da siz değerli okuyucularımıza, Bu ayın en güncel tracker listesini paylaşacağız. Mayıs Ayı için geçerli olan, deluge Tracker Listesi, bir çok kullanıcıya faydalı olacaktır. Sözü fazla uzatmadan, teknoloji kategorisinde bulunan Güncel Torrent Tracker Listesi 2022 – Mayıs yazımızın içeriğine geçelim.

Torrent Tracker Nedir?

Torrent Tracker Nedir?
Güncel Torrent Tracker Listesi 2022 – Mayıs

Tracker Linklerini bir nevi tünel olarak anlamlandırabiliriz. İndirme yaptığımız, gerçekleştirdiğimiz sunucuya bağlayan bir Bit torrent protokolü anlamını taşımaktadır, Yükleyeceğimiz dosyaları bu linkler sayesinde hızlandırabilir, daha hızlı ve kontrollü bir indirme hızına ulaşabiliriz. Bu nedenle tracker yani torrent izleyici kullanmak ciddi anlamda önemli bir rol oynamaktadır. Mayıs 2022 Torrent tracker yazımızda, güncel listeye erişebilirsiniz.

Torrent Tracker Listesi

Aşağıda sizler ile paylaşacağımız listeyi kullandığınız torrent yazılıma eklerseniz, gözle görünebilecek şekilde bir hız artışı yaşadığınızı görürsünüz. En önemi noktalardan bir tanesi, her linkin girerken birer satır boşluk bırakmanız gerektiğidir. Sizin için biz birer boşluk bıraktık Ayrıca Aşağı da iki liste paylaşacağız, Bunlar en güncel tracker listesi ve güncel tam tracker listesi. İhtiyaçlarınıza göre ekleyebilirsiniz. Bizim sizlere tavsiyemiz, en iyi tracker listesini torrent programınıza eklemeniz. Son olarak listeleri her ay güncellemeye çalışacağız, bu sayede, indirme hızını her zaman güncel tutabilirsiniz.

Güncel Torrent Tracker Listesi

Mayıs 2022 Güncel Tracker

En İyi Güncel Tracker Listesi (76Tane)

Link: Tıkla

Güncel Tam Tracker Listesi (162 Tane)

Link: Tıkla

Güncel Https Tracker Listesi (68 Tane)

Link: Tıkla

Kıvırcık

Yazılım dersleri üzerine yazı paylaşacağım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu