İletişim Bilgileri

  kivircikyazilimci.com sitemiz, hukuk ve yasalara kişilerin kişilik haklarına saygılı olma eğiliminde yayın yapan bir web sitesidir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanmış olan ” yer sağlayıcı ” olarak hizmet vermekte olup, ilgili yasada belirtildiği gibi site yönetiminin hukuka aykırı olan içerikleri kontrol etme yükümlülüğü bulunmamaktadır.

  Bu sebepledir ki sitemiz içerisinde “uyar ve kaldır” sistemi ilke edinmiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünmekte olan hak sahipleri ve meslek birlikleri, yorum ve mail yolları ile bizlere ulaşıp, iletişime geçmesi gerekmektedir.

  İletişime geçildiği taktirde, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesi içerisinde, kaldırılıp, sizlere dönüş yapılarak gerekli bilgilendirme verilecektir.

  Ayrıca sitemiz içerisinde, okunan haber içerikleri, makaleler, kaynak belirtilerek yayınlanmakta olup, yapay zeka tarafından, eş anlamlı kelimeleri ile değiştirilmektedir, Yazı içeriğinde bulunan hatalı kelimelerden kaynaklı problemlerde, bir sorun olduğunu düşündüğünüzde, içeriğin kaldırılması yönünde bir talebiniz bulunduğu taktirde

  admin@kivircikyazilimci.com mail adresine yazı gönderebilirsiniz.

  Taleplerinize, hızlı ve anlık olarak cevap vermek adına gayret ediyoruz ve bu doğrultuda gerekli aksiyonları hemen almak adına çalışıyoruz.

  İletişim Mail Adresi: admin@kivircikyazilimci.com