GenelBilgisayarEğitimTeknolojiYazılım

Network Marketing Nedir

Network Marketing Nedir?
Network Marketing Nedir?

Network Marketing Nedir – Başlığı okuduktan sonra önyargılarınızı kenarıya bırakmak suretiyle makalemize hoşgeldiniz.Evet network isminin pek iyi bir geçmişi yok.Önyargıları, şöhreti ve örnekleri biraz şüphe doğuruyor olabilir.Ancak şimdiki zamanda bunları geride bırakarak hızlı bir yükseliş elde etmiş kazanç sistemidir.

Bu sistem aslında kazan kazan politikasıyla işler diyebiliriz.Ürün ve hizmet odaklı bir yöntemdir.Üye ya da gelir sahibi olduğunuz içerikle ilgili olarak kazancınız değişir.En başta her zaman birileri vardır ve sizi yönlendirir.Böylelikle doğru bir yönlendirme ile kolay ve hızlı bir yöntemle para kazanmanın kapılarını aralamış olursunuz.

En bilinen ve sisteme ayak uyduran büyük şirketler şu an ki hallerinden oldukça memnun ve mutludurlar. Çünkü network bir sistem işidir.Belirli çizgilerde seyreder ve yanlış yapmanızı büyük ölçüde engeller.Network marketing sistemi internet reklamlarının da payı göz önünde bulundurularak, arz talep doğrultusunda nasıl ve neden online para kazanmanın network marketing ile mümkün olduğunu kolayca anlamanızı sağlar.

Network Marketing ile para nasıl kazanılır

Network Marketing ile para kazanma

Network Marketing Nedir- Network marketing ile para kazanma yöntemini ikiye ayırabiliriz; bunlardan ilki, üreticinin ürünlerinin reklam ve tanıtımı, ikincisi ise, şirkete kazandırılan ya da sizin kazandırdığınız kişiler üzerinden satış yüzdesi almanızla orantılıdır.Ne kadar çok kişiyi üye yaparsanız, elde edeceğiniz kazanç, ağınızı ne kadar genişlettiğinizle ilgili olarak daha çok para kazanmanızı sağlar.

Eski sisteme bakıldığında internet kullanımının olmadığı zamanlarda, network marketing programlarının bilinen bir çoğu yalnızca edinilen üye sayısını arttırma ile ilgiliydi.Ve buna bağlı olarak şirkete getirdiğiniz her yeni üye karşılığında ödeme alıyordunuz.Yani hemen hiç kimse hizmet ya da ürünlerinin satılması ile ilgili değildi.Tüm bunların sonucunda da bazı şirketler, satış sağlanamadığı için iş yapamamaya başladılar.

Avon, Oriflime ve daha fazlası

Böylelikle yalnızca iyi ve güçlü olanlar en tepede kalıp para kazandılar.Network marketing alanında kulak aşinalığımızın olduğu ve adını sık sık duyduğumuz şirketlerin başında; Avon, Oriflame, Huncalife, Firması, Herbalife gelmektedir.Ve bu tarz şirketlerde işler online olarak yürütülür.

Kıvırcık yazılımcı olarak Network Marketing Nedir konusuna çözüm bulmaya çalıştık. Dilerseniz soru cevap sitemizde bu durumu paylaşabilirsiniz.

Backlink Nedir Nasıl Backlink Yapılır adlı makalemizi okudunuz mu?

Kıvırcık

Yazılım dersleri üzerine yazı paylaşacağım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu