TeknolojiBilgisayarEğitimGenel

Twitch Klip Nasıl İndirilir? Twitch Klip İndirme

Twitch klip indirme işlemi nasıl yapılır anlatmak için toplandık! Yazımızda bahsedeceğimiz Twitch clip indirme taktiğiyle sadece saniyeler içinde, kaydetmiş olduğumuz Twitch kliplerini indirebiliriz.  Sevdiğiniz ve izlerken mutlu olduğunuz yayıncıların sahnelerini indirmek için hemen yöntemimizi anlatmaya başlıyorum.

Twitch platformu üzerinde canlı yayınlar bulunmaktadır ve bu canlı yayınları izleyenler, tek bir buton ile bu gösterimin belli bir süresini geriye alıp, kaydedebilmektedir. Bu kayıtlarını da sonradan herkese açık şekilde paylaşabilir ve izleyebilirler.

Bu içeriğimizde sizlere Twitch üzerinde kaydettiğiniz videoları nasıl kolay bir şekilde bilgisayara indireceğimizi anlatıyoruz. Bazı yayıncılar klip almayı engelliyor ama çoğu yayıncı klip alma özelliği aktif tutmaktadır.

Twitch Klip İndirme Nasıl İndirilir 2022

1- Twitch’den kaydetmiş olduğumuz klibin linkini alıyoruz.
Twitch Klip Nasıl İndirilir? Twitch Klip İndirme
Twitch Klip İndirme Nasıl İndirilir 2022
2- Kaydettikten sonra Twitch klibimizi indireceğimiz siteye giriş yapmak için TIKLA

3- Açılan sayfada karşımıza aşağıdaki gibi bir görsel gelmektedir. kopyaladığımız linki yapıştırıyoruz ve alttaki butona tıklıyoruz. Get Download Link diyoruz.
Twitch Klip Nasıl İndirilir? Twitch Klip İndirme
Butona tıkladıktan sonra aşağıda ki gibi “Download” indirme butonu beliriyor, butona tıklayarak, Twitch klip indirme görevimizi tamamlıyoruz.
Twitch Klip Nasıl İndirilir? Twitch Klip İndirme

Twitch Toplu Klip İndirme

Twitch üzerinde bulunan klipleri toplu bir biçimde indirmek isterseniz. Bunun için Twitch toplu klip indirme şeklinde araştırma yapabilirsiniz. Şu an bunun için uygun bir altyapıyı biz bulamadık. Yabancı kaynaklarda sörf yapabilirsiniz.

Kıvırcık yazılımcı olarak Twitch Klip Nasıl İndirilir? Twitch Klip İndirme konusuna çözüm bulmaya çalıştık. Dilerseniz soru cevap sitemizde bu durumu paylaşabilirsiniz.

Python Oracle Veritabanı Kullanımı adlı makalemizi okudunuz mu?

Kıvırcık

Yazılım dersleri üzerine yazı paylaşacağım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu